18 Jul
2002
18 Jul
'02
11:17 a.m.
Hello! Halasz Gabor kert meg, hogy tovabbitsam ezt a levelet a listara, mert jelenleg nem tud irni ide. Allitasa szerint a tab/szokoz dolgok jok, nem azzal van a problema. Az "if" reszek nelkul mukodik a konfigja. -- Udvozlettel Zsiga