9 Jun
2012
9 Jun
'12
12:10 p.m.
2012/6/9 Gergely Nagy <algernon@balabit.hu>:
Erre a kettore hirtelen nincs otletem, bar lehet, hogy az iptables patchem rontotta el ezt is, legalabbis egy reszet. Megprobalok utanajarni!
Hat en koszonom a faradozast. :) Szolj ha tudok segiteni valamiben. udv, Endre