18 Aug
2004
18 Aug
'04
11:07 a.m.
Kosa Attila wrote:
Hello! Hiaba kuldtem bugreportot a sarge-ban levo zorp-rol, semmi sem tortent :(
Rakjál fel 2.1.7-et, nekem megoldotta a múltkori nyavajámat. -- Gabor HALASZ <halasz.g@freemail.hu>