19 Aug
2005
19 Aug
'05
2:24 p.m.
On Thu, 2005-08-18 at 16:14 +0200, Eyssen Krisztián wrote:
"az SSH csatornakra meg nem lehet stackelni" Az a "még", az várhatóan meddig tart? :o)
Egyenlore igazabol nem lattam olyan helyzetet, ahol kimondottan ugyfelek altal igenyelt megoldas lenne. Port forwardot leginkabb a rendszergazda hasznal, amikor az SSH-n belul eri el a leveleit. Ezt onmagaban kevesnek erzem, valos, uzleti folyamatokba illeszkedoen hasznalt port forwardot meg nem nagyon lattam, de meggyozheto vagyok. Ettol fuggetlenul valoszinuleg bele fog kerulni egy kesobbi verzioba. -- Bazsi