26 Nov
2004
26 Nov
'04
1:57 p.m.
Szervusz, 2004-11-26, p keltezéssel 12:59-kor Narancs ezt írta:
a 2.4.27-eshez valo patch ramegy a 2.4.28-asra, es ha igen akkor jol mukodik-e?
Igen, ramegy es le is fordul. Azt, hogy mukodik-e nem tudom, de valoszinuleg igen. -- Üdvözlettel, Kovács Krisztián